Susisiekite su mumis

Tomas Grencevičius

Direktorius
Mob. tel.: +370 (698) 22 821
El. paštas: tomas@grensena.lt

Rita Ramanauskaitė

Vyr. finansininkė
Mob. tel.: +370 (687) 98 977
El. paštas: ritaramanauskaite@yahoo.com

Rimantas Babraitis

Vadybininkas
Mob. tel.: +370 (620) 11 511
El. paštas: rimantas@grensena.lt

Kokios yra "Grensena" medinių paletių specifikacijos?

“Grensena” medinės paletės gali turėti skirtingas specifikacijas, atsižvelgiant į naudojimo tikslą ir reikiamas sąlygas. Rekomenduojame patikrinti kompanijos svetainę ar tiesiogiai susisiekti su “Grensena” atstovais, norint gauti daugiau informacijos apie specifikacijas ir pasirinkti geriausią variantą.

Kaip "Grensena" užtikrina kokybę?

“Grensena” stengiasi užtikrinti aukščiausią kokybę gamindama medinės paletės, naudodama tik aukštos kokybės medžiagas ir laikantis griežtų kokybės kontrolės standartų. Be to, kompanija gali atlikti bandymus ir testus, kad užtikrintų produktų kokybę ir patikimumą.

Ar "Grensena" teikia logistikos paslaugas?

Taip, “Grensena” gali teikti logistikos paslaugas ir suteikti savalaikį produktų pristatymą visame pasaulyje. Klientai gali susisiekti su kompanijos atstovais, norėdami gauti daugiau informacijos apie logistikos paslaugas.

Ar "Grensena" gamina tik medines paletes?

“Grensena” gali gaminti ne tik medines paletes, bet ir kitus pakavimo tipus, tokius kaip medinės taros, dėklai ir kt. Rekomenduojame patikrinti kompanijos svetainę ar tiesiogiai susisiekti su “Grensena” atstovais, norint gauti daugiau informacijos apie gaminių asortimentą.

Ar "Grensena" siekia tausoti gamtą?

Taip, “Grensena” siekia tausoti gamtą ir stengiasi gaminti produktus, kurių gamyba nekelia neigiamo poveikio aplinkai. Medinės paletės gali būti perdirbamos po to, kai jų naudojimo laikas baigiasi, todėl tai yra tvari ir ekologiška alternatyva.